Sovenyatko – Ukrainian for Kids

  Український Дитячий Клуб «Совенятко»  

Як і щороку, розмови з батьками у червні 2018 року за підсумками навчального року, що саме добігав кінця, були дуже цікавими і плідними. І от – маємо нову концепцію роботи «Совенятка» у новому 2018-2019 навчальному році 😊Що ми робимо?
У центрі нашої уваги цього року – акторська майстерність українською і функціональне навчання читанню і письму.Як ми це робимо?
Філософія нашої роботи залишається незмінною: ми працюємо з невеликою різновіковою групою (максимально 8 дітей від 4 до 9 років), де всі члени – це єдина команда, але де у кожної дитини є можливість розвиватися у власному темпі і на власному рівні. Цього року ми теж усі разом вітатимемося і «брейнстормимемо» щодо нових проектів, але потім дітки зможуть у міні-групках з 2-3 дітей, відповідно до рівня і вподобань, читати, писати і практикуватися в акторській майстерності українською мовою – для чого всі ті навички читання і письма, власне, і будуть потрібні, а, отже, і цікаві для наших юних акторів.

Чого ми прагнемо?
Сподіваюся, що наша малеча потішить нас своїми виступами у вузькому колі, а, може, і у ширшому – наприклад, у співпраці з іншими україномовними творчими колективами Бельгії і Нідерландів 😉

Коли ми це робимо?
Як і щорічно, цього року у нас пройде щонайменше 30 занять. Наш клуб вітатиме совенят по суботах з 15.30 до 17.30 у Брюсселі.

Питання?
Пишіть на sovenyatko @ promoteukraine. org радо відповімо!