Inspire to Lead 1.0

Inspire to Lead

Посол, Голова представництва ЄС в Україні, п.Хюг Мінгареллі звернувся до студентів ККІБП із промовою, яка стосувалася питань лідерства та гендерної рівності в Україні. Ним було відмічено, що вже багато позитивних кроків уже зроблено в нашій країні, але залишається багато проблем невирішеними. Це і питання домашнього насильства, і рівних можливостей для жінок і чоловіків на ринку праці, і проблеми Донбасу, і представництва жінок у Парламенті України та ін. Посол запевнив, що Євросоюз стоїть поруч у підтримці цих ініціатив в Україні.

Пані Dasha Bovkun , як координатор проекту, розказала про “EU-Ukraine Women in Politics”, який був зініційований з тим, щоб надихати молодь, особливо дівчат, на активну участь у розбудові України та стати промоутерами її політичного, соціального та культурного розвитку.

Студенти почули також надихаючу власну історію успіху від пані Ирина Головатенко, Голови прес-центру інформаційного агенства УНІАН, яка закликала побороти невпевненість у собі на шляху до свого успіху чи в кар’єрі, чи в політиці, адже можна поєднувати роль матері й дружини з суспільним діячем.

EU-Ukraine Women in Politics launches the series of school visits throughout Ukraine to inspire youngsters (particularly girls) to take a proactive part in capacity-building agenda of Ukraine and become future promoters of its sustainable political, social and cultural harmonization. Our aim is to motivate Ukrainian girls to follow their dreams in spite of gender stereotypes!

On May 2, together with students, we will discuss numerous opportunities and obstacles women might have on the way to self-formation as a political leader. We will listen to inspiring success stories of Ukrainian and EU opinion leaders. We will have a great occasion to talk about our ambitions, plans, and doubts. Let’s fat the spark together!

Our star guests will be ⬇️

– Hugues Mingarelli, Ambassador, Head of EU Delegation to Ukraine
– Irina Golovatenko, Head of the UNIAN press-centre

Where? Kyiv Cooperative Institute of Business and Law, 18 вул. Михайла Ломоносова, Kyiv, Ukraina, 02000 (Lecture Room 807)

When? 13.00 PM

See you there!

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.